Unis Komoda z masivního dřeva pro skvělý vzhled vašeho interiéru!

V naší nabídce najdete skvěle zpracovanou dřevěnou zásuvkovou skříň, která je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu, takže můžete vybrat ten druh dřeva, který se vám nejvíce líbí.

Vynikající úložný prostor pro vaši domácnost

Zásuvková skříň patří mezi velmi praktické úložné prostory v domácnosti. Pokud se pro ni rozhodnete, získáte nejen skvělý úložný prostor, ale také moderní a vkusný nábytek, který se hodí do každého interiéru.

Z masivu jsou vyrobena i záda skříně, což značně zvyšuje její pevnost a stabilitu. Tato skříň má tři zásuvky. Ty vám dají dostatek prostoru na uložení věcí, které nechcete nechat volně ležet v místnosti.

Povrchová úprava pro dokonalý vzhled

Skříň je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání této skříně i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy.

Je také možnost objednat si vnitřní povrchovou úpravu – k tomu si však musíte připlatit 4%.

Unis Komoda z masivního dřeva

Pokud máte zájem o zakoupení této skvělé zásuvkové skříně, navštivte naši webovou stránku a objednejte si ji hned teď! Stačí kliknout na následující odkaz: Unis Komoda z masivního dřeva.