Stylová tmavě šedá postel MICADONI Aranda pro komfortní spaní v rozměru 180×200 cm


Micadoni Aranda – luxusní postel pro dokonalý spánek

Dvoulůžková postel Aranda od značky Micadoni vám poskytne blahodárný spánek i odpočinek. Čalouněné čelo je vyrobeno ze strukturované tkaniny, které je obohaceno horizontálním prošíváním. Díky dekoru získává postel netradiční a elegantní vzhled.

Firma Micadoni se zaměřuje na výrobu nábytku, který je nejen krásný a stylový, ale především kvalitní a pohodlný. Postel Micadoni Aranda vám nabídne všechny tyto vlastnosti najednou.

Dokonalý design a luxusní vzhled

Horizontálně prošitá tkanina dodává posteli Aranda nejen netradiční vzhled, ale zároveň i znovu odkazuje k tradičnímu stylu čalounění postelí. Tato postel je však velmi moderní a stylová, což ji dělá ideální volbou pro každou ložnici.

Chytře zpracovaný rošt je samozvedací a lze ho využít pro uskladnění sezónních věcí a nejen to. Lůžkoviny nebudou muset být schované v šuplíku pod postelí, nyní mohou být uložené přímo v posteli. Kromě toho, že je tento rošt velmi praktický, tak má také skvělý rozměr 180×200 cm pro pohodlné spaní.

Příjemná kůže a snadná údržba

Látková postel Aranda je vyrobena z příjemné tkaniny, která je snadno udržovatelná. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Individuální objednávka a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto se před objednáním postele Aranda ujistěte, že jste si vybrali správnou velikost matrace.

Závěr

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Koupí postele Micadoni Aranda získáte nejen krásný a moderní kus nábytku do vaší ložnice, ale také dokonalou postel pro zdravý spánek a pohodlný odpočinek.