Set zahradních židlí 6 ks NEXT CHAIR antracit – Komfort a styl pro váš venkovní prostor


Set zahradních židlí 6 ks NEXT CHAIR antracit

Komfort a styl jsou obě důležité vlastnosti pro venkovní prostor. Pokud chcete mít na své zahradě pohodlná a zároveň elegantní místa k sezení, nabízí se vám právě šestidílný set zahradních židlí NEXT CHAIR v antracitovém dekoru.

Praktické židle pro zahradu

Tento praktický šestidílný set zahradních židlí se hodí do každého venkovního prostoru. Díky svému modernímu vzhledu v antracitovém dekoru krásně zapadají do stylu vaší zahrady. Přitom jsou s hloubkou sedadla 45 cm dostatečně velké a pohodlné pro dlouhé sezení.

Set zahradních židlí 6 ks NEXT CHAIR antracit

Na zahradě se s nimi nenudíte. Dodávají ji styl a příjemnou atmosféru. Pohodlí umocňují měkké sedací polštáře, které jsou součástí setu.

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba je další velkou výhodou. Dokážou snést všechny povětrnostní vlivy, protože jsou vyrobeny z odolného a pevného materiálu. Tyto zahradní židle tak zůstanou dlouhou dobu jak nové, protože vůbec nevyblednou.

Set zahradních židlí 6 ks NEXT CHAIR antracit

Set zahradních židlí NEXT CHAIR v dekoru antracit je praktickou volbou pro každou zahradu. Pohodlí, styl a snadná údržba jsou vlastnosti, které ocení každý, kdo má rád kvalitní produkty. Koupit můžete na https://www.brega.cz/produkt/set-zahradnich-zidli-6-ks-next-chair-antracit