Sada 4 reprodukcí Alfonse Muchy – Times of The Day: Klasika na vašich stěnách


Alfons Mucha – Secesní klenot

Alfons Mucha patří mezi největší secesní umělce světového formátu. Jeho práce jsou plné charakteristických motivů: krásných žen, dekorativních vzorů a symbolů doby. Muchova tvorba byla ovlivněna pobytem v Paříži, kde vystavoval své práce a úzce spolupracoval s Théâtre de la Renaissance a Sarah Bernhardtovou.

Times of the Day – čtyři obrazy

Sada čtyř reprodukcí s názvem Times of the Day je pravděpodobně jednou z nejznámějších Muchových děl. Každý obraz v sadě reprezentuje jeden čas dne: Jaro, Léto, Podzim a Zima. Na obrazech vidíme typické secesní motivy: půvabné ženy obklopené květinami nebo listím, které evokují čtyři roční období.

Kompletní sada je k dostání zde: https://www.bestnabytek.cz/produkt/sada-4-reprodukci-obrazu-times-of-the-day-od-alfonse-muchy-40-x-100-cm

Bavlněné plátno a dřevěný rám

Reproduktory jsou vytištěny na bavlněné plátno, které je poté natažené na dřevěný rám. To zajistí, že reprodukce vydrží déle, než kdyby byly tištěny na papír. Rám zároveň slouží jako elegantní a praktický způsob prezentace obrazů. Potisk se nachází i po stranách obrazu, takže by měly být dobře viditelné i na boku.

Umístění reprodukcí na stěně

Times of the Day jsou ideální pro obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici – skvěle doplní interiéry v secesním stylu, ale budou vynikat i v modernějších prostorách. Obrazy mohou být zavěšeny vedle sebe v jedné řadě nebo nad sebou v dvou řadách. Pokud máte velmi velkou stěnu, můžete dokonce zakoupit více sad a vytvořit tak na stěně unikátní kompozici.

Sada 4 reprodukcí Alfonse Muchy – Times of The Day je jedinečným kouskem pro každého se zajímáním o secesi a další umělecké směry. Zpříjemní váš domov a připomene vám důležitost umění v každodenním životě.

reprodukce Times of the Day

reprodukce Times of the Day