Sada 2 ratanových košů House Nordic Indo – ideální doplněk pro váš domov

Skandinávský styl se vyznačuje velkou střídmostí, co se týče počtu dekorací v interiéru. Proto je třeba přemýšlet dopředu a pokoj nepřeplácat. Doplňky House Nordic jsou samy o sobě vyvedeny v jemném stylu a v trendy odstínech, které severskému nábytku sluší.

Sada 2 ratanových košů House Nordic Indo je ideálním doplňkem pro váš skandinávský interiér. Tyto koše jsou vyrobeny z kvalitního ratanu a různé velikosti vám umožní pohodlné uskladnění různých věcí.

Rozměry sady:

Menší koš – 40 x 40 x 48 cm

Větší koš – 50 x 50 x 58 cm

Koše jsou velmi praktické a v kombinaci s ostatním nábytkem a doplňky vám vytvoří skvělou atmosféru. Můžete je použít jako úložné prostory pro plyšové hračky vašich dětí, pro deky a polštáře v obývacím pokoji, nebo třeba jako úložné prostory pro kancelářské potřeby.

Sada 2 ratanových košů House Nordic Indo – ideální doplněk pro váš domov

Nápadité řešení, které vám umožní uskladnit různé věci bez nutnosti poslední chvíle řešit, kam s nimi. Zkrátka sada košů House Nordic Indo je skvělým řešením pro váš skandinávský interiér.

Objednejte si sada 2 ratanových košů House Nordic Indo na kupsinabytek.cz a pořiďte si praktický a zároveň stylový doplněk do vašeho domova.