Přidejte do vašeho interiéru nový kousek: Stojací lampa BORDO v hnědé a červené barvě


Popis produktu

Hnědo-červená stojací lampa BORDO se svým designem vrací do minulých let. Její retro styl zaručí, že se stanete majitelem originálního kousku, který osvěží váš interiér a dodá mu nádech nostalgie. Lampa je vyrobena z kvalitních materiálů a její konstrukce je velmi stabilní. Díky široké základně a pevnému držáku lampy nemusíte mít obavy z převrácení.

Tuto stojací lampu můžete zakoupit na našem eshopu Crosta.cz

Design a barvy

Lampa BORDO je vyrobena v hnědé a červené barvě, které vytvářejí pěkný kontrast. Tento barevný motiv dodá vašemu interiéru živost a svěžest. Tvar lampy pak připomíná starší dobu, kdy tyto lampy byly velmi populární. Jedná se o kombinaci moderního designu a retro stylu, která vám poskytne unikátní vzhled.

Technické parametry

  • Maximální výkon: 60 W
  • Délka kabelu: 1,5 m
  • Napájení: 220-240 V
  • Rozměry: 150 x 25 x 25 cm
  • Hmotnost: 2,5 kg

Proč si vybrat stojací lampu BORDO?

Pokud hledáte originální kousek pro váš interiér, který bude mít svěží vzhled a bude v něm probíhat nádech nostalgie, pak je stojací lampa BORDO tou správnou volbou pro vás. Její retro styl a moderní design vytvářejí dokonalou kombinaci, která osvěží váš interiér. Víte, že stojací lampa BORDO je skvělým dárkem pro vaše blízké? Pokud nevíte, co dané osobě darovat, tato lampa je tím nejlepším řešením. Určitě oslní svým retro designem a bude příjemnou ozdobou místnosti.

Ukázky zákazníků

Ukázka zákazníka 1
Ukázka zákazníka 2
Ukázka zákazníka 3