Orion Skleněný hrnek s infuzérem DOMKY – nová úroveň pití oblíbených nápojů!


Vyzkoušejte nový skleněný hrnek s infuzérem DOMKY, který vám umožní vychutnávat si vaše oblíbené nápoje v nové úrovni!

O novém produktu

Skleněný hrnek s jemným dekorem, jehož součástí je bambusový podšálek a infuzér na louhování čaje. Jedná se vlastně o inovované čajítko ze skla. To je opatřené drážkami, jimiž prostupuje výluh ze sypaného ovocného, černého, zeleného nebo bylinkového čaje do horké vody v hrnečku.

Infuzér díky jemným podélným otvorům propouští vodu a uvolňuje čaj, přičemž pevné částečky zůstanou uvnitř. K dokonale čistému výluhu využívejte sypané čaje s většími kousky, u příliš jemných směsí se mohou ty nejdrobnější částečky dostat do výluhu.

Jak používat?

Použití infuzéru vám umožní si vychutnat perfektní a chutný nápoj. Infuzér o délce 13 cm je uzavřen zátkou z korku, proto bude váš nápoj bezpečně uzavřen a nevyteče.

Infuzér vkládáte do skleněného hrnku a naplníte sypaným čajem. Poté přidejte horkou vodu a nechte louhovat podle pokynů na obalu vaší oblíbené sypané čajové směsi. Pečlivě slijte, abyste odstranili všechny pevné částice, které zůstanou v infuzéru.

Materiál a péče

Hrnek bez infuzéru lze použít k ohřevu v mikrovlnné troubě, umývejte jej v teplé vodě se saponátem. Korkovou zátku a podtácek nenamáčejte ve vodě.

Využití bambusového podšálku je dalším nápadem na ozvláštnění vašeho pití. Podšálek lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem a je tedy velmi snadno udržovatelný.

Skleněný hrnek s infuzérem DOMKY

Orion Skleněný hrnek s infuzérem DOMKY je vyroben ze skla, zátka je koreková a podšálek bambusový. Tento produkt vám umožní kvalitní a pohodlný způsob pití vašich oblíbených nápojů.

Vyzkoušejte tento skvělý produkt a objednejte si ho zde: https://www.nabytekhned.cz/produkt/orion-skleneny-hrnek-s-infuzerem-domky-420-ml