Opviq Stropní svítidlo Camflo mosaz – styl a kvalita v jednom kousku


Opviq Stropní svítidlo Camflo mosaz

Styl a kvalita v jednom kousku

Stropní svítidlo nadchne budoucího majitele svým zajímavým vzhledem. Svítidlo ze série Camflo vám poskytne dostatek světla a vykouzlí útulnou atmosféru.

Využití v interiéru

Tento kousek se hodí nejen do domácností, ale také do restaurací, klubů a kaváren. Svítidlo Camflo dodá vašemu interiéru eleganci a nezaměnitelný styl.

Specifikace produktu

Kovové tělo svítidla v kombinaci s skleněnou čepicí dodává vzhledu exkluzivní vzhled. Kovová základní deska drží celé svítidlo pohromadě. Rozměr stropního svítidla je 81 x 81 cm a celková výška dosahuje až 32 cm.

Průměr čepice svítidla je 12 cm a výška čepice je 15 cm. Průměr základní desky je 16 cm a výška základní desky je 3 cm. Typ žárovky, kterou může svítidlo pojmout, je 6 x E14 Max 15 W.

Podívejte se i na další svítidla ze série Camflo

Přijďte se podívat na další svítidla ze série Camflo na našem webu a vyberte si ten, který bude nejlépe odpovídat vašim interiérovým potřebám.

Zobrazit produkt na stránkách Kupsina bytěk

Opviq Stropní svítidlo Camflo mosaz

Svítidlo Camflo v interiéru

Camflo vytvoří útulnou atmosféru

Toto stropní svítidlo od Opviq se hodí do každého moderního domu a ocení ho milovníci kvalitního designu a moderního stylu. Zakoupit si ho můžete za skvělou cenu na našich stránkách.