Nový Žlutý dětský polštářek Mike & Co. s příměsí bavlny a hračkou Smart Cat, rozměry 23 x 33 cm

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Funkčnost a péče o polštářek

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim,který najdete na našem webu, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Kvalita a bezpečnost pro děti

Žlutý dětský polštářek Mike & Co. s příměsí bavlny a hračkou Smart Cat

Polštářek je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné pro vaše dítě. Bavlna je velmi jemná na dotyk, takže si vaše dítě může užít maximální pohodlí při spaní i hraní. Navíc byly použity pouze ekologické barvy, které neobsahují škodlivé látky pro lidské zdraví. Takže můžete být klidní o to, že dáváte svým dětem to nejlepší.

Design a kombinace barev

Žlutý dětský polštářek Mike & Co. s příměsí bavlny a hračkou Smart Cat

Dopřejte vašim dětem kousek radosti s novým žlutým dětským polštářkem s motivem Smart Cat. Tento polštářek vyniká ze všech ostatních nejen svojí kvalitou, ale také designem. Barvy jsou velmi svěží a veselé, takže vynikne při každé příležitosti. Výjimečný je také svými rozměry 23 x 33 cm, což je ideální velikost pro dětskou postýlku nebo jako ochrana pro vaše zlatíčko když se hraje. Polštářek doporučujeme pro děti od 1 roku věku a výše.