Nový Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Sarmasik v rozměru 80 x 150 cm


Praktický a snadno udržovatelný koberec

Děsí vás, že si zašpiníte koberec a pak budete muset dávat nekřesťanské peníze za jeho vyčištění? S tímto kobercem takový problém odpadá! Je totiž vyroben z bavlny, díky které (i díky vlastnímu způsobu výroby) lze koberec prát v pračce nebo v ruce na 30 °C.

Šetrný k povrchu
Pokud máte doma nějaký jiný druh podlahového krytu, který by mohl být citlivý k povrchu daného koberce, nemusíte se bát. Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Sarmasik není pouze snadno údržbatelný, ale také šetrný k jakémukoliv druhu podlahového krytu.

Vydrží každou překážku, i podlahové vytápění
Že máte doma podlahové vytápění a bojíte se, že by na něm koberec moc dlouho nevydržel? Obavy stranou, tento koberec je vytvořen tak, aby levou zadní vydržel i tyto překážky.

Takže pokud chcete snadno udržovatelný a kvalitní koberec, který je možné prát v ruce nebo v pračce na 30 °C až do rozměru 80 x 150 cm, klikněte na odkaz https://www.velkynabytek.cz/produkt/sedobezovy-bavlneny-koberec-vitaus-sarmasik-80-x-150-cm a pořiďte si podobný nebo jiný koberec dle svých požadavků a potřeb.

Náhodný obrázek

Výhodou koberec z bavlny je:

– Snadná udržovatelnost
– Koupíte si velikost, která Vám bude vyhovovat
– Šetrnost k jakémukoliv druhu podlahového krytu

Určitě tedy neváhejte a pořiďte si svůj koberec právě z bavlny, pokud chcete ušetřit čas a zároveň mít krásný a kvalitní kus do Vašeho interiéru.

Závěr

Celkově je tedy šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Sarmasik skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít kvalitní kus do svého interiéru a zároveň neztrácet čas s jeho údržbou. Pořízením tohoto koberce získáte kus, který vám bude sloužit mnoho let a zároveň bude skvěle vypadat v jakémkoliv prostoru.