Novinka na trhu – Ral Obývací stěna ELSA 4 v bílém lesku s délkou 274 cm


Novinka na trhu – Ral Obývací stěna ELSA 4 v bílém lesku

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího. S touto novou obývací stěnou budete vědomí si toho, že máte to nejlepší na trhu a Vaši návštěvníci nebudou moci přehlédnout elegantní kus nábytku za Vámi.

Variabilní sestava

Sestava je variabilní a každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně.

Vlastnosti výrobku

  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Pro více informací o produktu Ral obývací stěna Elsa 4 naleznete na www.sidonia.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-elsa-4-274-cm-bily-lesk.

Dopřejte si nejlepší a získejte obývací stěnu, která bude tou nejlepší investicí do Vašeho bydlení. S jistotou si řekněte, že máte všechno, co potřebujete, a už nikdy se nebudete muset shánět po jiné obývací stěně. Stačí si objednat tuto skvělou novinku.

Ral obývací stěna Elsa 4

Užijte si luxus a eleganci, kterou Vám přináší Ral obývací stěna Elsa 4 v bílém lesku s délkou 274 cm. Buďte hrdí majitelé tohoto kousku nábytku, který posune Váš obývací pokoj na novou úroveň.