Nové stropní svítidlo Opviq Fetiye s elegantním černým designem

Stropní svítidlo nadchne budoucího majitele svým zajímavým vzhledem. Poskytne dostatek světla a vykouzlí útulnou atmosféru. Skvěle se bude hodit nejen do domácností, ale také do restaurací, klubů a kaváren.

Opviq Fetiye je novinkou na trhu. Toto stropní svítidlo zaujme každého svým designem. Černé kovové tělo svítidla a bílé čepice na žárovky dohromady tvoří dokonalý kontrast. Svítidlo je velkého průměru 45 cm a vysoké 116 cm. Také průměr čepice má 15 cm a výška čepice je 20 cm. Kabel, kterým se svítidlo připojuje, má délku 90 cm. Základní deska, která drží celé svítidlo, má průměr 30 cm a výšku 3 cm. Stropní svítidlo Opviq Fetiye se hodí do vnitřních prostor s výškou stropů od 2,5 metru.

Svítidlo pro moderní interiér

Stylová, moderní, elegantní – to jsou hlavní vlastnosti svítidla Opviq Fetiye. Toto stropní svítidlo se stane dominantním prvkem každého interiéru. Skvěle zapadne do každé místnosti, od obývacího pokoje, přes kancelář, ložnici až po kavárnu.

Cena svítidla se pohybuje okolo 2500 Kč, což je poměrně dostupná cena zohledňující kvalitu a design. Svítidlo je dodáváno včetně tří žárovek E27 s max. výkonem 40 W.

Opviq Fetiye je součástí série, která obsahuje i další svítidla s podobným designem. Všechny svítidla jsou nejen velmi stylová, ale také praktická a zároveň úsporná.

Světlo

Toto svítidlo disponuje kovovým tělem, které zaručuje stabilitu a odolnost. Kovová čepice dokáže rozptylovat světlo tak, aby byl v místnosti příjemný a zároveň dostatečně silný.

Přinášíme Vám odkaz na produkt na stránkách výrobce: https://www.isolund.cz/produkt/opviq-stropni-svitidlo-fetiye-cerne

Závěr

Stropní svítidlo Opviq Fetiye je krásným zpestřením každého prostoru. Jeho speciální design vynikne ze všech běžných svítidel a bude se hodit k jakémukoli stylu interiéru. Svítidlo zaujme každého designového nadšence a zároveň poskytne dostatek světla pro každou místnost.