Nová obracečka od Tescoma – nezbytný pomocník při vaření!


Obracečka na omelety President je z nerez ušlechtilé oceli.

Každému, kdo tráví v kuchyni hodně času, je jasné, že správné náčiní pro proces vaření a pečení je naprostou nutností. Bez něj byste se mnohdy museli potýkat s obtížemi a nedokázali byste svým pokrmům dopřát tu správnou chuť. Pokud jste ale náčiní nezvyklí vybírat podle designu, ale hlavně funkčnosti a kvality, pak vás jistě zaujme nová obracečka na omelety President od značky Tescoma.

Obracečka disponuje mnoha výhodami, které ji odlišují od ostatních produktů na trhu. Jednou z nejvýraznějších je bezpochyby její materiál. Je totiž z nerez ušlechtilé oceli, což ji chrání před korozi, činí pevnou a odolnou a navíc eliminuje riziko přenosu chuti z jednoho jídla na druhé.

Výhodou je také očko na zavěšení, které dovoluje obracečku snadno a prakticky skladovat. Díky tomu nemusíte obracečku odkládat do nevhodného prostoru na sporáku, ale můžete si ji pověsit kdykoli a kdekoliv – na vodovodní baterii, háček nebo na kovovou tyč. Obracečku tak máte vždy po ruce, když ji potřebujete.

Obracečka na omelety President – velikost a délka

Kromě materiálu a praktického oka na zavěšení může být rozhodujícím faktorem také velikost a délka. To bychom ale rozhodně nemuseli řešit v případě Tescoma obracečky na omelety President. Ta totiž nabízí parametry, které jsou optimální pro její používání.

Obracečka má standardní délku 30 cm, což vám dovoluje mnohem lépe manipulovat s jídlem na pánvi, případně v troubě. Každý, kdo má zkušenosti s klasickými plastovými nebo kovovými pomocníky, které jsou kratší, ví, jak těžké se s nimi v horkém prostředí pracuje.

Kromě délky je ale samozřejmě důležitá také velikost hlavice, která je zde nevyhnutelným prvkem. Tescoma obracečka na omelety President má totiž dostatečně velkou hlavici, která umožňuje obracečku použít nikoliv jen na omelety, ale na mnoho jiných příležitostí.

Objednejte si svoji Tescoma obracečku na Maliboo.cz!

Pokud jste se rozhodli, že nová obracečka od Tescoma určitě musí být součástí vaší kuchyně, doporučujeme vám nákup na Maliboo.cz. Jsme totiž hrdí na to, že tuto vynikající obracečku nabízíme jako jeden z mála e-shopů v ČR. Vyberte si tedy kvalitní nástroj pro vaření a pečení, který vám bude sloužit několik let a předejte se do rukou zkušenému a prověřenému prodejci.

Obrázky produktu si můžete prohlédnout na adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/tescoma-obracecka-5.