Nezávadný povlak na polštář WeLoveBeds Peonia – pocit luxusu i zdraví při spaní

Příjemné povlečení je základ dobrého odpočinku. To od WeLoveBeds je vyrobeno z kvalitní bavlny, která vás bude hýčkat celou noc a kterou budete ráno jen těžko opouštět.

Využití kvalitní egyptské mako bavlny tkané v Miláně

Při výrobě povlaku byla využitá egyptská mako bavlna tkaná v Miláně. Charakterizuje se neodolatelně hladkým a jemným povrchem, jenž vyniká i mimořádnou pevností.

Pro zajímavost: v Miláně bylo na konci 19. století celkem 183 textilních továren, což dalo druhou přezdívku města – „město bavlny“.

O WeLoveBeds:

Značka pocházející z Polska dává důraz na dokonalost v každém detailu. V WeLoveBeds si tak dávají záležet na kvalitě všech látek, nití a zipů, které vybírají jen od prověřených dodavatelů. Každý kousek každého jejich produktu prochází striktní kontrolou a teprve po ní se může vydat na cestu k vám.

Jakmile jednou poznáte kvalitu této haute couture kvalitní práce, nebudete chtít již nic jiného.

Týmu WeLoveBeds záleží na maximální spokojenosti zákazníka a maximální profesionalitě, ať už jde o zpracování samotného výrobku, nebo jeho kvalitu.

Prozkoumejte nabídku povlaků na polštáře WeLoveBeds a vyberte si ten pravý pro vaši postel. Jedním z nejoblíbenějších je povlak na polštář WeLoveBeds Peonia, který si získal srdce mnoha zákazníků.

WeLoveBeds Peonia

Pro nabídku povlaků na polštáře WeLoveBeds se podívejte na www.skvelynabytek.cz