Modrý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lorca – stylové řešení pro vaši koupelnu

Přeneste se duchem k moři. S koupelnovým vybavením Wenko v kombinaci modré a bílé barvy to půjde jedna báseň. Pokud hledáte stylové, ale zároveň praktické řešení pro úklid kartáčků zubů, kartáčků na vlasy nebo jiných drobných předmětů v koupelně, máme pro vás skvělou novinku – modrý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lorca.

Proč zvolit právě kelímek Wenko Lorca?

Celkový dojem vaší koupelny závisí nejen na výběru kachlí nebo dlažby, ale i na volbě doplňků a koupelnového vybavení. Modrá barva evokuje svěžest a čistotu, což jistě potěší každého, kdo rád vláčí nejen děti do vany. Keramický kelímek Wenko Lorca má jednoduchý, ale přesto moderní design, který se snadno sladí s ostatními prvky vaší koupelny. Kromě toho je velmi praktický – snadno se čistí a díky svému tvaru se do něj vejde řada různých předmětů.

Pokud jste rozmazlení a chcete, aby vaše koupelna opravdu vypadala jako z časopisu, můžete si pořídit i další koupelnové doplňky Wenko Lorca – například držák na zubní kartáčky nebo nosič na toaletní papír. Perfektně sladěný interiér koupelny je jistotou, že u vás zůstanou rády i návštěvy.

Kde zakoupit keramický kelímek Wenko Lorca?

Pokud vás zaujala naše nabídka, prohlédněte si celou řadu koupelnového vybavení Wenko na našem eshopu www.brega.cz. Zaručujeme nejen kvalitu, ale i rychlé a spolehlivé doručení. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Keramický kelímek Wenko Lorca

Náš tip: Pokud máte rádi jednoduché a moderní designové linie, doporučujeme vyzkoušet také další produkty koupelnového vybavení od značky Wenko. Zaručeně nebudete litovat a vaše koupelna se promění v oblíbené místo pro relaxaci a regeneraci.