Modrá rohová pohovka MICADONI Karoo s podnoží v černi – levá verze s délkou 270 cm


Zaujme Vás moderním vzhledem

Vylepšete svůj interiér elegantní rohovou pohovkou Karoo. Na první pohled zaujme svým moderním designem, který získává díky černě lakované podnoži. Příjemné texturované čalounění s prošíváním dodává pohovce jedinečný vzhled. Látka se značí vysokou odolností, díky tomu je pohovka vhodná i do komerčních prostor.

Vyzkoušejte si ji v našem obchodě a uvidíte, že už při prvním pohledu na ni se zamilujete.

Zaručuje kvalitní komfort

Sezení je obohaceno polštáři, které zaručují kvalitní komfort a propůjčují vizuální měkkost. Pohovka Karoo nabízí elegantní vzhled, který vynikne jak v malých, tak i větších prostorech. Je to útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu. Navíc lze tento prvek kombinovat s dalším sedacím nábytkem z této řady.

Pohovka je určena pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji nejen pohodlné, ale i stylové sezení.

Přizpůsobte si ji podle svých představ

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Jestliže nemáte rádi modrou barvu, nezoufejte. Pohovku si můžete přizpůsobit podle svých představ a vybrat si z mnoha variant čalounění.

Můžete si ji objednat přímo v našem eshopu a vyzkoušet si tak, jak se bude hodit k vašemu interiéru.

Doporučení pro údržbu

Čistit pohovku Karoo je velmi snadné. Doporučujeme použít měkký kartáč a vyhnout se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pamatujte, že pravidelnou údržbou prodloužíte životnost Vaší pohovky a udržíte ji v perfektním stavu.

Modrá rohová pohovka MICADONI Karoo s podnoží v černi - levá verze s délkou 270 cm

Objednejte si rohovou pohovku Karoo z našeho eshopu a získáte kvalitní sezení i stylový kousek nábytku do Vašeho domova.

Více informací o produktu naleznete na našich stránkách

Pokud máte zájem o modrou ro