Moderní jednací stůl MODULUS: Elegantní design a praktická velikost 5600×1200 mm s T-nohami a bílou podnoží v bílém provedení

Moderní kancelářský nábytek se nyní již neomezujete jen na standardní řešení, která bývají poměrně omezená v možnostech, ale stále více nábytku je na trhu, které nabízejí mnohem větší variabilitu a kreativitu ve vztahu k prostoru a stylu. Takovým produktem je i moderní jednací stůl MODULUS, který nejen že poskytne dostatek místa pro pohodlnou práci, ale zároveň je velmi pěkným doplňkem interiéru.

Jednací stůl MODULUS vás zaujme svým elegantním designem a vnějším pláštěm v bílém provedení. Samotný stůl má velikost 5600×1200 mm, která je dostačující pro více lidí. Část stolu, na které budou sedět uživatelé, je vyrobena z kvalitních materiálů, které dokážou snést i náročnější použití a zároveň je velmi příjemná na dotek.

T-nohy a bílá podnož bílá

Tento model jednacího stolu MODULUS se vyznačuje podnoží s T-nohama, které stolu poskytují dostatečnou stabilitu i ve chvílích, kdy se na něm bude pracovat s větší váhou. Stejně tak bílá podnož dodává stolu jemný elegatní dojem. Celkově tedy stůl MODULUS reprezentuje moderní kancelářský design v jeho plné kráse, který je vhodný nejen pro kanceláře, ale i pro konferenční místnosti a pracovny v domácnosti.

Předností stolu MODULUS je snadná údržba i ta nejnáročnějších podmínek, takže neváhejte a pořiďte si tento skvělý výrobek za příjemnou cenu, která se vám určitě vyplatí. Navštivte náš eshop pro více informací.

Stůl MODULUS
Stůl MODULUS

Jednací stůl MODULUS: Elegantní design a praktická velikost 5600×1200 mm s T-nohami a bílou podnoží v bílém provedení představuje jedinečný počin moderního kancelářského nábytku s novými možnostmi v designu a variabilitě.

Stůl MODULUS je vhodnou volbou pro každého, kdo očekává nejen jedinečný design, ale i praktičnost a kvalitu. Díky své velikosti poskytuje dostatek místa pro pohodlnou práci. Dopřejte si kvalitní nábytek pro svou kancelář nebo domácnost a učiňte si každodenní práci příjemnější.