Krémově bílý koberec Kave Home Empuries – rozměry 160 x 230 cm


Dobře zvolený koberec může zásadně ovlivnit celkovou atmosféru vašeho interiéru. Pokud hledáte stylový kousek, který zároveň dokáže působit nadčasově a příjemně, může být krémově bílý koberec Kave Home Empuries dobrou volbou.

Koberec Kave Home Empuries

Exkluzivní a příjemný koberec Empuries

Koberec Empuries od značky Kave Home vnese teplo do vašich domovů. Můžete ho mít ve více barvách, které lze v domácnosti skvěle nakombinovat. Vyrábí se ručně, takže každý kousek je exkluzivní a může se od ostatních lehce lišit.

Na dotek je velice příjemný, použité vlákno skvěle odolává opotřebení a navíc perfektně udržuje teplo, což oceníte zejména za chladných zimních večerů.

Kombinujte barvy s Kave Home Empuries

Pokud rádi experimentujete a tvoříte si vlastní kombinace, můžete si vybrat z více barev, ve kterých je koberec Kave Home Empuries dostupný. Zkrátka si vyberte tu, která se hodí nejlépe ke zbytku interiéru.

Koberec Kave Home Empuries

Kombinace krémově bílého koberec s jinými barvami, jako například s šedou nebo béžovou barvou, bývají velmi oblíbené.

Jak koberec Kave Home Empuries udržovat

Pokud jde o péči o tento koberec, nemusíte mít obavy. Kromě toho, že je velmi trvanlivý, také se snadno udržuje. Při nejmenším znečištění se doporučuje prvně **odstranit co nejvíce znečištění sušenou bílou utěrkou**. Pokud k tomu nedojde, pak se postupuje stříhaváním vlasů. Koberec se nechá zaprát, avšak za předpokladu, že ho budete snažit co nejdříve vyčistit.

Pokud vás zaujal tento krémově bílý koberec Kave Home Empuries nebo máte dotazy ohledně péče o něj, podívejte se na naši stránku s produktem.