Elegantní tmavě modrá sametová jídelní židle MICADONI CHAYA

Jídelní židle CHAYA značky MICADONI si vás získá nejen svým elegantně tvarovaným opěradlem s područkami, které zajišťuje pohodlí i při delším sezení. Nadchne vás také její čalounění, které je tvořeno luxusní sametovou potahovou látkou s jemným leskem. Na dotek připomíná měkoučký plyš, ale zároveň je odolná proti oděru a splňuje také normu odolnosti proti doutnání a vznícení plamene.

Skvělý doplněk pro váš interiér

Obohaťte váš interiér o tento nadčasový designový kousek, který je v nabídce v řadě barevných provedení. Vybírat můžete také z variant s černě lakovanou podnoží.

Tip k čištění:
Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku.

Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Zajímavý produkt na Esromu

Pokud se vám líbí design této židle a hledáte elegantní detail do svého interiéru, neváhejte a zavítejte na stránky eshopu Esrom. Na této adrese si můžete prohlédnout nabídku všech barevných provedení této kvalitní sametové jídelní židle. Objednat ji také můžete s pouhým několika kliknutími, a to na adrese: https://www.esrom.cz/produkt/tmave-modra-sametova-jidelni-zidle-micadoni-chaya.

Závěr

Výrobky značky MICADONI jsou známé pro svůj nadčasový design a kvalitní zpracování. Tato jídelní židle není výjimkou. Pokud tedy hledáte dokonalý detail do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo kanceláře, který je zároveň pohodlný a designový, pak je tato jídelní židle pro vás tou správnou volbou.