Dvoučlenný set černých zahradních květináčů Bizzotto Grafiet 30/40 x 30/40 cm

Set dvou moderních květináčů Bizzotto Grafiet dodá styl a zajímavý designový prvek na každý balkón nebo terasu. Květináče jsou vyrobené ze sklobetonu v nadčasové černé barvě. Při bližším pohledu vás také zaujme zajímavá vroubkovaná textura.

Dvoučlenný set černých zahradních květináčů Bizzotto Grafiet

Vlastnosti zahradních květináčů Bizzotto Grafiet

  • Vyrobené ze sklobetonu pro lehkost a odolnost proti povětrnostním vlivům
  • Nadčasová černá barva se hodí do každého exteriéru
  • Vroubkovaná textura dodává květináčům zajímavý vzhled
  • Odtokový otvor s víčkem udrží substrát v optimální vlhkosti bez přemokření
  • Stylový designový prvek na každý balkón nebo terasu

Květináče Bizzotto Grafiet jsou stylově stejné a liší se pouze velikostí. Každý květináč má rozměry 30/40 x 30/40 cm. Set dvou zahradních květináčů Bizzotto Grafiet si můžete zakoupit na stránkách ESRom.

Dvoučlenný set černých zahradních květináčů Bizzotto Grafiet zblízka

Jak správně květináče Bizzotto Grafiet používat

Před naplněním květináčů substrátem vložte do každého květináče malý kámen nebo štěrk, aby byl zajištěn dobrý odtok vody. Poté můžete zaplnit květináč substrátem a vybranou rostlinou. Při zálivce se ujistěte, že se nadměrná voda odteče přes odtokový otvor. Ideální je položit květináče na stojany nebo podložky, aby nedocházelo k zadržování vody pod květináčem.

Květináče Bizzotto Grafiet jsou ideálním řešením pro každého, kdo hledá zahradní dekoraci s moderním designem a praktickou funkcionalitou. Nedoporučujeme používat květináče při teplotách pod bodem mrazu.