Dřezová baterie Hansa Fit se senzorem chrom – náš tip pro moderní koupelny

Dřezová baterie Hansa Fit se senzorem chrom je moderní a praktická volba pro každou koupelnu. S její pomocí můžeš snadno a rychle regulovat teplotu vody a průtok bez dotyku s baterií. To je především výhodné, pokud se chystáš umýt si ruce a nemusíš se tak dotýkat kohoutku, který může být zdrojem bakterií a šířit nemoci.

Čelní stojánková dřezová baterie se senzorem

Tento model dřezové baterie je ergonomický a snadno se ovládá. Senzor detekuje pohyb ruky a aktivuje vodu, takže nemusíš Baterii fyzicky ovládat. Celkově je baterie designově přitažlivá a pasuje do moderně laděné koupelny.

V chromovém provedení

Baterie Hansa Fit přitahuje pozornost také díky svému chromovému provedení, které dodává celé místnosti elegantní vzhled. Kromě estetického dojmu je baterie také velmi odolná proti vodě a mechanickému poškození. Světlý chrome rovněž vynikne v kombinaci s tmavšími odstíny.

Průtok baterie a výška ramínka

Baterie má průtok 12 litrů/minutu, což se hodí, pokud chceš například během rychlého umytí rukou něco vypláchnout. Výška baterie je 47,4 cm a ramínko, na kterém je baterie umístěna, měří 21,8 cm. To znamená, že se pohodlně dostaneš k vodě, aniž bys se musel ohýbat nebo natahovat.

Odkaz na produkt zde.

Dřezová baterie Hansa Fit se senzorem chrom - náš tip pro moderní koupelny

Moderní dřezová baterie se senzorem – Hansa Fit

Dřezová baterie Hansa Fit se senzorem chrom - náš tip pro moderní koupelny

Senzor aktivuje vodu bez nutnosti fyzického kontaktu s baterií

V naší nabídce najdeš širokou škálu moderních koupelnových doplňků a zařízení. Vyber si, co se ti líbí a vytvoř si svůj dokonalý relaxační prostor, ve kterém se ti bude dobře.