Dřevěná postel pro děti Lucius 2 v přírodním provedení – rozměr 180×80 cm


Krásná a kvalitní postýlka pro Vaše děti

Krásná dřevěná postel pro děti Lucius 2 v přírodní barvě je ideální volbou pro každý dětský pokoj. Je to základní kámen pro pohodlné spánek Vašeho dítěte. S postelí Lucius 2 se Vaše dítě bude cítit pohodlně a bezpečně.

Nezaspěte na naší akční nabídce a pořiďte svému dítěti kvalitní postel za dostupnou cenu! Naše cena je pro Vás velmi přijatelná a zároveň nabízíme kvalitní dřevěné provedení. S investicí do této postele získáváte klidné spaní pro Vaše dítě a klid pro Vás, protože víte, že jste investovali do spolehlivého kusu nábytku.

Vysoce kvalitní materiály

Maximální nosnost dřevěné postele Lucius 2 je 100 kg, díky čemuž si můžete být jisti, že postel bude sloužit vašemu dítěti dlouhá léta. Díky desek z lepených vrstev březového dřeva o celkové tloušťce 15mm se jedná o velmi kvalitní a pevnou postel. Její konstrukce zajišťuje bezpečné používání a zároveň pohodlí pro Vaše dítě.

Vhodné doplňky

Dodáváno bez matrace, rošt je však součástí postele. K posteli Lucius 2 lze samozřejmě pořídit i příslušenství, jako například dětské peřiny, polštáře nebo deky. Náš sortiment je široký a rozmanitý, takže si můžete být jisti, že najdete to, co hledáte.

Rozměry postele Lucius 2

Postel Lucius 2 má následující rozměry: 183,5x88x59 cm. Díky těmto rozměrům se postel vejde prakticky do každého dětského pokoje.

Dřevěná postel pro děti Lucius 2 v přírodním provedení - rozměr 180x80 cm

Objednávání postele Lucius 2

Pokud se Vám líbí postel Lucius 2, můžete ji snadno a rychle objednat na našich internetových stránkách. Stačí kliknout na tento odkaz https://www.interierio.cz/produkt/detska-postel-lucius-2-180m80-prirodni a postupovat podle návodu. Vaši objednávku rychle a spolehlivě vyřídíme a postel Lucius 2 Vám doručíme přímo domů.