Dětský koberec Green City 140 x 190 cm – neobyčejná zábava pro malé objevitele

Dětský pokoj je místem, kde se děti nejvíce baví a užívají si svůj volný čas. Každý rodič touží, aby mělo jeho dítko nejen krásný a útulný pokoj, ale i hračky, které ho budou bavit a podporovat jeho rozvoj. Mezi takové hračky patří i koberec, na kterém si mohou hrát, ležet a relaxovat. A právě dětský koberec Green City 140 x 190 cm je tím pravým kouskem, který potěší jak děti, tak i rodiče.

Příjemný na dotek

Pokud hledáte koberec, na kterém bude vaše dítko pohodlně sedět a hrát si, zvolte dětský koberec Green City. Jeho hedvábně jemný plyšový povrch bude příjemný na dotek a vaše dítko se na něj bude chtít vrátit znovu a znovu.

Nejroztomilejší motivy

Koberec Green City se pyšní řadou roztomilých motivů, mezi které patří například farmářské zvířátka, auta či město plné budov a dopravních prostředků. Vaše dítě si tak může vybrat podle své libosti a vytvořit si na koberci své vlastní malé město, farmu nebo jiný svět plný fantazie.

Skvěle se udržuje

Jednou z hlavních vlastností, kterou rodiče při výběru dětských hraček hledají, je určitě snadná údržba. Koberec Green City se této vlastnosti neztrácí. Díky tomu, že je možné jej prát v pračce, se dokáže snadno zbavit nečistot a bude po dlouhou dobu vypadat jako nový.

Protiskluzová spodní strana

Máte strach, aby se vaše dítě na koberci neuklouzlo a nezranilo se? Dětský koberec Green City je vybaven protiskluzovou spodní stranou, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu při hraní a poskytuje tak rodičům klidnou mysl, že se na koberci nic nestane.

Vybavit dětský pokoj pěkným a kvalitním kobercem je rozhodně dobrý nápad. Dětský koberec Green City 140 x 190 cm se navíc pyšní spoustou pozitiv a vyniká nejen svým designem, ale i snadnou údržbou. Tak neváhejte a přejděte na stránku srovnavacnabytku.cz a dovezte si domů to nejlepší pro vašeho malého objevitele.