CERMASTER 12,5 cm – Revoluční novinka v oblasti keramických nožů

NŮŽ KUCHYŇSKÝ KERAMICKÝ S TVAROVANÝM DRŽADLEM. Keramická čepel je extrémně ostrá, nelepí, neničí vitamíny. Nože jsou hygienické, nepohlcují pachy, brání rozmnožování bakterií.

CERMASTER 12,5 cm je novinka na trhu kuchyňských nožů. Využívá moderní technologii a materiály pro co nejlepší výkon a jednoduchou údržbu.

ÚŽASNĚ OSTRA CO PELE

Jedním z hlavních benefitů keramických nožů je jejich vysoká ostrost čepele. Díky tomu můžete snadno a rychle nakrájet zeleninu či maso, aniž byste potřebovali používat velkou sílu.

Navíc keramická čepel nelepí, takže se nemusíte obávat, že by se na ní něco zachytilo a následně zaschlo a způsobilo tak problémy při čištění.

HYGIENICKÉ A NEPACHOUTLIVÉ

Další výhodou keramických nožů je jejich hygieničnost. Oproti nožům s ocelovou čepelí nepohlcují keramické nože pachy a brání tak rozmnožování bakterií.

Navíc lze nože jednoduše umýt pod tekoucí vodou a nebo je vložit do myčky na nádobí. Nicméně, nedoporučujeme umisťovat keramické nože vedle jiných nádobí, protože by nesprávným urovnáním v myčce mohlo dojít ke zhroucení čepele. V takovém případě byste mohli svůj nožík zcela poškodit.

KVALITNÍ MATERIÁL

Keramické nože CERMASTER jsou vyrobeny z netříštivého oxidu zirkonia a plastu. Tento materiál zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Ostrá čepel má rozměry d. čepele 12,5 cm a šířku čepele 2,5 cm, což je ideální velikost pro běžné úkony v kuchyni, jako je nakrájení nebo oloupaní zeleniny, či krájení masa.

Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý nožík do kuchyně, neváhejte a vyrazte do obchodu pro svůj vlastní CERMASTER 12,5 cm. Najdete ho například na tomto odkazu: www.brega.cz/produkt/cermaster-12-5-cm.